HD v menší skupině

Po Úvodním setkání máte možnost se přihlásit emailem na adresu holotropnidychani@gmail.com na samotné holotropní dýchání.

V menší skupině dýchají 3 až 5 zájemců. Výhodou je menší časová náročnost a větší intimita daná počtem lidí i prostorem, ve kterém dýchání probíhá. Nevyzkoušíte ale pozici sittera a podporu větší skupiny

Pro menší skupiny nabízíme vždy několik termínů. Z nich pak vybereme jeden, který je vhodný pro všechny.

Cena: 4 500 Kč. Záloha činí 2 000 Kč. Prosíme plaťte  převodem na účet po přihlášení a na místě v den konání HD doplatek v hotovosti. Nabízíme možnost domluvy na slevě nebo rozložení platby z vážných důvodů.

Číslo účtu: 9323359/0800

Storno podmínky

Záloha 2000 Kč propadá těm, kteří nepřijdou a neodhlásí se nejpozději 24 hodin před zahájením workshopu.

Dýchání probíhá vždy ve všední den od 11 hod. do cca 17 až 18.00 hod.

Přibližně 3 dny před dýcháním dostanete email, ověřující, že s dýcháním počítáte. Prosíme o co nejrychlejší odpověď.

Nutně s sebou: prostěradlo, něco na přikrytí – spacák / deka, polštářek pod hlavu, volné oblečení – nejlépe světlých barev- převlečení až na místě je žádoucí. Podle ročního období také případně teplé ponožky a dlouhé rukávy, nádobu s vodou.

Kde: !!!!!!!!!! Aktuálně na adrese Be Balance v Liboci, viz Větší dýchání.

POZOR!!!! Vstup je v prvních dveřích vlevo za bránou do Libockého dvora. Zvonek Diabasis a nebo po schodech do prvního patra. Čekárna hned nad schody.

Dočasně neplatí. Zahradníčkova 64/40, Praha 5, Motol, 150 00. Zvoňte pouze na 2 zvonky na levém sloupku, označené M.Vančura nebo Pracovna

Navigace:

Jak se na místo dostanete: Nejlépe tramvajemi, které jedou ze stanice Anděl na sídliště Řepy. Vystoupíte na stanici Hotel Golf, sejdete vpravo dolů do údolí, přejdete potok, dáte se ulicí vlevo a druhý dům v ulici Zahradníčkova 40, stisknete 2 spodní zvonky na levém sloupku, označené Michael Vančura nebo Pracovna, chvilku počkáte, přijdu pro Vás.

Možnost též metrem do stanice Motol a 10 min. pěšky.

Před domem je nově ZONA, tj. nesmi se tam parkovat.

Příprava: 10 dní před HD

Ráno před HD nejíst. V případě nutnosti  možnost velmi malého množství jídla alespoň 3 h před dýcháním.

Životospráva a mentální hygiena: 10 dní před HD doporučujeme jíst lehčí stravu, vyloučit alkohol a jiné návykové látky, být co nejvíc „u sebe“ = meditace, procházky v přírodě (čím lepší příprava, tím větší zisk z procesu). Redukovat vnější stimulaci (TV, noviny, filmy zobrazující násilí, divoké koncerty, večírky apod.)