hd & taketina

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na víkendové setkání, které proběhne aktualně se nekoná a bude jedinečnou kombinací několika metod vnitřního rozvoje, ověřenou téměř 15 letou zkušeností a hledáním jejich nejlepšího propojení a návaznosti. Synergický efekt daných přístupů a jeho potenciál bude dále podpořen i místem konání v krásné přírodě Vysočiny.

TAKETINA – je práce s rytmem, kterou nás provede Andreas Wittwer a Astrid Bosshard ze Švýcarska. Během víkendu, můžete prožít doslova krok za krokem narůstající schopnost cítit přirozený rytmus, který je a vždy byl v našem těle, dočasně obejít naši mysl a reálně propojit pravou a levou mozkovou hemisféru.

SWEATLODGE – “indiánská sauna”, je tradiční očistný rituál, který proběhne večer první den setkání, pomůže ještě o něco více uvolnit a prohloubit a “vtělit” to, co Taketina začala. Je také vyzkoušenou dobrou přípravou na Holotropní dýchání, které následuje druhý den.

HOLOTROPNÍ DÝCHÁNÍ – vede Michael Vančura, žák Stanislava Grofa. Unikátním hudebním rámcem pro HD je živá hudba, která v nejdůležitějších fázích procesu hraje doslova jen pro Vás, tak jak se hudebníci přemisťují, aby byli na správném místě ve správný čas a mohli podpořit váš léčebný proces.

BUBNOVACÍ RITUÁL – rituální bubnování v kruhu. Neurobiologický výzkum potvrzuje to, co bylo prověřeno již tisíciletou tradicí. Náš mozek reaguje na určitý rytmus synchronizací mozkových vln. Pomalé vlny navozené monotónní vibrací bubnu doprovázejí stavy hluboké meditace nebo tranzu.

bližší informace zde

Napsat komentář