HD ve větší skupině

 Holotropní dýchání ve větší skupině

termíny: dle domluvy po absolvovaném Úvodu

termíny Úvodu do HD:

viz.“ Úvodní setkání“

čas:

začínáme ráno: příchod mezi 8.30-9h; zakončení obvykle do 19-21h.

Po převlečení v oddělených šatnách pro muže a pro ženy následuje společné setkání v kruhu, rozdělení do dvojic, první dýchání, přestávka, druhé dýchání, pohoštění, setkání v kruhu s možností sdílet esenci zážitku,

Cena: 4100 Kč. Prosíme o zaslání zálohy 2000 Kč poté co jste dostali termín HD. Platba zbytku ceny na místě v den konání HD. V ceně je zahrnuto malé občerstvení.

Číslo účtu: 9323359/0800

Storno podmínky

Záloha 2000 Kč propadá těm, kteří nepřijdou a neodhlásí se nejpozději 3 dny před zahájením workshopu.

NUTNĚ s sebou: prostěradlo, něco na přikrytí – spacák/deka, polštářek pod hlavu, volné oblečení – nejlépe světlých barev-doporučujeme převlečení až na místě- oddělené šatny k dispozici. Podle ročního období také případně teplé ponožky a  dlouhé rukávy, nádobu s vodou

Příprava: nejíst ráno před HD, přinést svačinu a jíst teprve po domluvě pořadí, ve kterém budete ve dvojici dýchat. Životospráva a mentální hygiena: doporučujeme 10 dní před jíst lehčí stravu, vyloučit alkohol a jiné návykové látky, 10 dní před HD být co nejvíc „u sebe“ = meditace, procházky v přírodě (čím lepší příprava, tím větší zisk z procesu). Redukovat vnější stimulaci (TV, noviny, filmy zobrazující násilí, divoké koncerty, večírky apod.)

Kde: studio Be balanced 

Navigace do Liboce: Studio BE BALANCED

Libocký dvůr, Rybničná 1, Praha 6

Libocký dvůr je velice dobře dostupný autem stejně tak jako MHD.
Autem se dostanete z ulice Evropská (Libockou ulicí, či ulicí Za Vokovickou vozovnou), z Vypichu či z Petřin. Parkování možné na vyznačeném parkovišti.
MHD – nyní velmi rychlé spojení díky stanici metra A – Petřiny!

Bus 191 a 108 do zastávky Litovický potok (cca 300m chůze)
Nebo Bus ze stanice Nádraží Veleslavín do stanice Divoká Šárka (cca 700m chůze) – bus č. 119

Doporučujeme: Tramvají – z ulice Evropská ze zastávky Vozovna Vokovice (cca 500m chůze) – tram č. 20, 26

Absolvování Úvodu v některém z termínů před vlastním dýcháním je nutnou podmínkou účasti na dýchání. Platí to pouze pro ty, kteří ještě u nás nedýchali.