hd v malé skupině

Holotropní dýchání v malé skupině v Praze

Informace o termínech HD jsou dostupné po absolvování Úvodu emailem holotropnidychani@gmail.com. Termíny teoretického Úvodu do HD jsou uvedeny na stránce Úvod.

Struktura:

  • V tomto formátu nabízíme dýchání pro 3 až 5 dýchajících.
  • Formát tohoto dýchání je nastaven pro lidi, kteří si nemohou udělat čas na celý den, jak to nabízíme v jiných možnostech.
  • Výhodou je tedy snazší dostupnost a menší časová náročnost. Někteří lidé oceňují větší intimitu danou počtem lidí i prostorem, ve kterém dýchání probíhá.
  • Pokud se rozhodnete po Úvodu nebo již po dýchání a kontaktujete nás emailem, nabízíme  vždy několik termínů, na které Vy reagujete svými časovými možnostmi. My pak vyhledáme  shodu všech  zájemců.
  • Dýchání probíhá vždy ve všední den, příchod v 11hod.,  končí se obvykle v 17 až 18 hod.
  • V tomto formátu probíhá jedno kolo dýchání, to znamená, že se nedýchá ve dvojících, ale sitry jsou kvalifikovaní pomocníci.
  • Přibližně 3 dny před dýcháním dostanete email, ověřující, že s dýcháním počítáte. Prosíme o co nejrychlejší odpověď.

Cena: 4500,- Kč. Platba v hotovosti na místě  /jako ve všech formátech nabízíme možnost domluvy na slevě nebo rozložení platby z vážných důvodů/.

Co je velmi důležité přinést s sebou: prostěradlo, spací pytel/deka na přikrytí, polštářek nebo povlak na polštář, volné oblečení, které si přinesete jako převlečení na dýchání – nejlépe světlých barev. Podle ročního období také případně teplé ponožky a tričko s dlouhým rukávem. Vlastní nápoj, pokud nechcete naši vodu.

Příprava: nejíst ráno před HD = (možnost malého množství jídla do 8h ráno je v pořádku). Životospráva a mentální hygiena: doporučujeme jíst lehčí stravu, vyloučit alkohol a jiné návykové látky, 10 dní před HD být co nejvíce „u sebe- obráceni spíše dovnitř“ = meditace, procházky v přírodě. Čím pozornější příprava, tím větší zisk z následujícího procesu. Z tohoto důvodu se doporučuje redukovat vnější stimulaci (televizní noviny, filmy zobrazující násilí, divoké koncerty, večírky apod.)

Kde: Diabasis v Be Balanced Rybničná 1, Liboc, Praha 6, 162 00. Navigace viz. na stránce „Větší dýchání“

Tato adresa aktuálně neplatí: Navigace do Zahradníčkovy ul: Tramvajemi 9 a 10, které jedou ze stanice Anděl směrem na sídliště Řepy. Vystoupíte na stanici “Hotel Golf”, sejdete vpravo dolů do údolí, přejdete potok, dáte se ulicí vlevo a druhý dům v ulici Zahradníčkově je číslo 40, zazvoňte na 2 zvonky umístěné na levém sloupku, označené “Michael Vancura“ nebo „pracovna”.

Metrem A do stanice Motol a pěšky do Zahradníčkovy přibližně 10 minut.

Přihlašování: svůj zájem a závazné přihlášení na termín dýchání a případné dotazy prosím směřujte na email: holotropnidychani@gmail.com

V případě odhlášení účasti v čase kratším než je 24 hod před dýcháním bychom prosili o zaplacení storno poplatku 2000kc.

V případě nejistoty účasti, např z důvodu nemoci, prosíme o co nejčasnější zprávu, abychom se mohli domluvit na postupu.

Teoretický úvod do HD:

Absolvování teoretického úvodu v některém z termínů před vlastním dýcháním je nutnou podmínkou účasti na dýchání. Platí to samozřejmě pouze pro ty, kteří ještě naším dýcháním neprošli.

Aktuální možnosti Úvodu jsou dostupné na stránce Úvod.

Termín je třeba předem domluvit emailem holotropnidychani@gmail.com Potvrdíme, jestli je stále volné místo.